עמיתים משקיעה משאבים רבים ביישום אמצעי אבטחת המידע, יישום רגולציה מחמירה ותקני הגנת סייבר ובכלל זה הגנה על המידע האישי.
לשם כך, בעת גישה למידע אישי לקוחות נדרשים להזדהות ולאמת את זהותם בהתאם לאיומים ולנהוג באתרי אינטרנט בטוחים. המידע האישי אינו חשוף לעולם באופן ישיר אלא מבודד והגישה אליו מתבצעת באופן עקיף ובאמצעות מערכות הגנה.
אנו בעמיתים פועלים לעדכן באופן שוטף את אמצעי האבטחה ולהבטיח את התאמתם לאיומים הקיימים.

שמירת סיסמאות

סיסמאות הן מפתחות למידע האישי שלך. על מנת להבטיח את פרטיות המידע וחשאיותו, אין להעביר את הסיסמה לאיזור האישי לגורם אחר, בייחוד סיסמה המתקבלת ב-SMS.

זהירות כנגד הונאות באינטרנט

פעילות פיננסית חשופה לניסיונות התחזות והונאה. גורמים פליליים מפעילים שיטות מתוחכמות במטרה לאסוף נתוני לקוחות באמצעות הודעות דואר אלקטרוניות (דוא"ל) המכילות קישור לאתרים מתחזים.
לשירותכם, מספר דגשים לזיהוי נכון של תכתובת דוא"ל לגיטימית מעמיתים, ודגשים לזהירות מניסיונות התחזות והונאה:

 • יש לוודא שכתובת השולח מסתיימת ב- amitim.com.
  פעמים רבות שם השולח נראה מוכר ויכול להטעות, לכן יש לבחון מהי הכתובת של השולח. לרוב ניתן להעביר את חץ העכבר על שם השולח ולראות את הכתובת בבועית שתוצג. לעיתים כתובת השולח יכולה להיות שונה באות אחת, למשל amitin.com, לכן תשומת הלב חשובה.
 • אם קיימים קישורים במייל יש לשם לב שהם שייכים לקבוצת הכתובות של עמיתים: amitim.com , mivtachim.co.il.
 • שגיאות כתיב, ניסוח לא תקני וניסוח גרוע יכולים להיות סימן מחשיד.
 • נוסח דוא"ל הכולל איום של פגיעה בזכויות או ניסיון לייצר תחושה של לחץ המכוונת למסירת מידע ונתונים הם סימנים מחשידים.
 • גם אם התקבל דוא"ל לגיטימי המפנה לאתר האישי ומבקש הזנת שם משתמש וסיסמא, יש להימנע משימוש בקישור בגוף הודעת הדוא"ל ולגשת ישירות לאתר האישי באמצעות הקישור הרגיל. על מנת לצפות בכתובת הקישור המדויקת יש להניח את חץ העכבר על הקישור, הכתובת תופיע בבועית.
 • אין לשלוח בהודעת דוא"ל פרטי סיסמאות או מספרי כרטיס אשראי.
 • יש לשים לב גם להודעות דוא"ל, SMS, או WhatsApp שמתקבלות במכשיר הטלפון הנייד עם קישור לאתרי עמיתים. לחיצה כפולה על שם האתר המופיע בדפדפן הנייד יגלה את הכתובת המלאה.

דיווח על ניסיונות התחזות לארגון עמיתים

אם קיבלת הודעות דוא"ל או SMS החשודות כניסיונות התחזות לעמיתים וכוללות בקשה למסירת פרטי סיסמה, מסירת מידע פיננסי או פרטי כרטיס אשראי, ניתן לדווח על כך לכתובת הדוא"ל: secteam@amitim.com.

המלצות כלליות

 • מומלץ להתקין תוכנת הגנה במחשב האישי ובמכשיר הטלפון הנייד וכן להקפיד על עדכניות מערכת ההפעלה ותוכנת הדפדפן במחשב ממנו ניגשים אל האיזור האישי.
 • מומלץ להקפיד שהגישה לניהול נתב התקשורת והחיבור האלחוטי של ספק האינטרנט מוגנת על ידי סיסמה. במקרה של ספק מומלץ ליצור קשר עם הספק.